Wózek spacerowy parasolka do 25 kg

Wózek spacerowy parasolka do 25 kg to także element wyposażenia starszych dzieci, który cienią sobie rodzice. Jak każdy inny gadżet, także ten powinien być odpowiednio dopasowany do potrzeb naszych i malucha. Aby wybrać ten najlepszy potrzebujemy jednak trochę czasu i informacji. W końcu do 25 kg to wcale nie tak mało, zatem może nam posłużyć parę dobrych lat. A żeby tak było, musimy wiedzieć, co jest ważne,a co mniej.

Dlatego też stworzyliśmy ten poradnik. A pomóc Wam wybrać najlepszy wózek spacerowy parasolka do 25 kg. Nie każdy rodzic wie, jak się za to zabrać. Ale to nie szkodzi. Od tego macie nas i nasz ranking najlepszych. Dodatkowo wpadnie parę przydatnych informacji. Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko zaprosić Was do miłej lektury!

Wózek spacerowy parasolka do 25 kg Ranking
Jaki Wózek spacerowy parasolka do 25 kg?
Ranking najlepszych >>>

Wózek spacerowy parasolka do 25 kg, czyli jaki przedział wiekowy?

Nie można jednoznacznie stwierdzić, jaki jest dokładny przedział wiekowy na korzystanie z wózka spacerowego parasolka do 25 kg. Wszystko tak na prawdę zależy od poziomu rozwoju naszego dziecka. Jednakże z pewnością będzie to okres, gdy nasz maluch potrafi już samodzielnie siedzieć i trzymać główkę prosto. Warto obserwować zmiany rozwojowe dziecka, a a także informacje podane na opakowaniu przez producenta. Te mogą się nieco różnić w zależności od modelu. Jednak jak sama nazwa wskazuje jest przeznaczona dla maluchów do 25 kg. A jest to wiek mniej więcej przedszkolny do 5/6 lat.

Wózek spacerowy parasolka do 25 kg
Wózek spacerowy parasolka do 25 kg / Ranking, cena, opinie

Jaki wózek spacerowy parasolka do 25 kg wybrać i kupić?

Wybór dobrego wózka spacerowego parasolka do 25 kg jest zależny od naszych preferencji oraz potrzeb. Jest wiele dostępnych modeli i to my musimy wiedzieć, jaki będzie najlepszy dla naszego dziecka. W końcu to rodzic najlepiej zna jego przyzwyczajenia i tempo rozwoju. Dlatego zwróćmy uwagę, na to, co polecają inni rodzice i oferują producenci. Oto kilka istotnych kwestii:

  • materiał,
  • siedzisko,
  • koła,
  • składanie,
  • daszek,
  • bezpieczeństwo.

Sprawdź: Spacerówka od 0 miesięcy

Materiał wózka spacerowego parasolka do 25 kg

Wózek spacerowy parasolka do 25 kg powinien być wykonany z dobrej jakości materiałów, jeśli ma nam posłużyć kilka lat. I mowa tu o całości. Konstrukcja powinna być stabilna i wytrzymała. A siedzisko odporne na zabrudzenia i przemoczenie. Zwykle materiałami są tworzywo sztuczne, metal i aluminium. Twarde elementy powinny być odpowiednio zabezpieczone np, poprzez miękką, ochronną piankę. Jednak elementy blisko dziecka nie mogą być zbyt twarde, bo tego dzieci nie lubią. Dla miłośników designu – do wyboru są różne kolory tego gadżetu.

Siedzisko w wózku spacerowym parasolka do 25 kg

Dobry wózek spacerowy parasolka do 25 kg to i dobre jego elementy. Przede wszystkim jest nim siedzisko. Powinno być ono wygodne dla dziecka, dobrze dopasowane, to znaczy ani nie za ciasne, by nie krępować ruchów, ale też nie za duże, by dziecko z niego nie wypadło. Najlepiej, gdy jest regulowane pod parametry malucha oraz rozkładane. Ten drugi element jest bardzo przydatny, gdy nasza pociecha zechce się zdrzemnąć podczas spaceru.

Do siedzenia, a właściwie poniżej przyda się przytwierdzony podnóżek. Wtedy zyskujemy dodatkowy komfort, gdyż nóżki malucha nie zwisają bezwładnie. Najlepszy jest taki, regulowany oraz gdy można go zdemontować.

Koła w wózku spacerowym parasolka do 25 kg

Jeśli chodzi o wózek spacerowy parasolka do 25 kg i jego koła to mamy dwa rodzaje. Zacznijmy więc od ilości. Zwykle są to 4 koła, po dwa z przodu i 2 z tyłu. Choć mogą też być to 3 koła, czyli dwa większe z tyłu i jedno mniejsze z przodu, jednak ta wersja występuje rzadziej. Następnie możemy przejść do rodzaju materiału kół.

Jaki wózek spacerowy parasolka do 25 kg
Jaki wózek spacerowy parasolka do 25 kg wybrać – cena, ranking i opinie

Koła w wózku spacerowym parasolka do 25 kg najczęściej występują w formie piankowej. A to oznacza, że nasz gadżet staje się dużo lżejszy dzięki temu. Ten rodzaj idealnie nadaje się do jazdy po mieście. Ale na inne wyprawy, z nieco bardziej wyboistą drogą nadadzą się koła pompowane. Są one nieco większe i cięższe, ale poradzą sobie z każdym rodzajem nawierzchni. Dają też dobrą ochronę przed wstrząsami, dzięki odpowiedniej amortyzacji. Koła poliuretanowe są najmniej znane, a równie lekkie co piankowe i są też wytrzymałe. Mają ciut lepszą amortyzację.

Polecamy: Spacerówka powyżej 15 kg

Składanie wózka spacerowego parasolka do 25 kg

Każdy wózek spacerowy parasolka do 25 kg ma opcję składania się. Musimy jednak sprawdzić przed zakupem, w jaki sposób. Czy będzie nam akurat ten odpowiadać. Niektóre modele oferują składanie w dół, inne na boki. Czasem dostępna jest też rączka, która ułatwi nam przenoszenie. A możliwość jej składania niewątpliwie jest atutem podczas przechowywania w domu, ale też przewozu w bagażniku. Zwłaszcza, gdy nie mamy za dużo miejsca.

Daszek w wózku spacerowym parasolka do 25 kg

Daszek jest elementem wózka spacerowego parasolka do 25 kg. Każdy model go posiada, gdyż służy on ochronie przed warunkami atmosferycznymi i to przed promieniami słonecznymi, ale też przed wiatrem i opadami. Daszek powinien być wytrzymały i wodoodporny oraz rozkładać się maksymalnie, by tą ochronę dać.

Bezpieczeństwo wózka spacerowego parasolka do 25 kg

Bezpieczeństwo to bardzo ważny element przy wyborze odpowiedniego wózka spacerowego parasolka do 25 kg. Przede wszystkim mowa tu o pasach bezpieczeństwa, który posiada każdy taki gadżet. Są one obowiązkiem podczas jazdy, aby dziecko nie wypadło. Najlepiej zdecydować się na trzy- lub pięciopunktowe, wtedy wiemy, że maluch ich sam nie odepnie. Zwróćmy też uwagę na dostępne hamulce, całość konstrukcji, czy jest stabilna.

Gdzie kupić wózek spacerowy parasolka do 25 kg?

Dobry wózek spacerowy parasolka do 25 kg kupimy w każdym stacjonarnym sklepie z akcesoriami dla dzieci. Wtedy możemy porównać dostępne modele i porozmawiać o nich z ekspedientką. Warto tez zajrzeć do internetu, gdzie jest na prawdę duży wybór. Do chętnie wybieranych producentów należą: Lionelo, Kinderkraft, Cybex, Moby, Smiki, Graco Travelite i inni.

Najlepszy wózek spacerowy parasolka do 25 kg
Najlepszy wózek spacerowy parasolka do 25 kg

Cena wózka spacerowego parasolka do 25 kg

Ile kosztuje dobry wózek spacerowy parasolka do 25 kg? Jego cena może się nieznacznie różnić. Jednak kwota raczej zaczyna się od 200 zł w górę. Tańsze mogą okazać się nie aż tak solidne. Cena może sięgnąć nawet do prawie 500 zł. Jednak zależy to od rodzaju materiału, producenta, dodatków, itd.

Zobacz także: Wózek spacerowy do 700 zł

Wózek spacerowy parasolka do 25 kg – opinie

Co sądzicie na temat wózka spacerowego parasolka do 25 kg? Czy jest to zakup wart ceny? Solidny i wytrzymały produkt? Nadaje się dla dzieciaków? W jakim wieku? Ile lat mają / miały Wasze dzieci, gdy z niego korzystają / korzystały? Czy w ogóle kierowaliście się podczas wyboru? Jesteśmy bardzo ciekawi tego. Osoby chętne zapraszamy do pozostawienia komentarzy. Z niecierpliwością będziemy oczekiwać na Wasze opinie!

Wózek spacerowy parasolka do 25 kg / Ranking najlepszych

Kto od razu wie, jaki gadżet wybrać dla swojego malucha? Chyba każdy potrzebuje chwili zastanowienia. A my pragniemy dać Wam trochę pozytywnej energii do działania. Dlatego, abyście nie musieli dłużej się zamartwiać, mamy dla Was ranking najlepszych wózków spacerowych parasolka do 25 kg. Znajdziecie w nim tylko te polecane i najchętniej wybierane modele. Do tego znajdziecie pełen opis i aktualną cenę. Warto zajrzeć tutaj, niż przeszukiwać cały internet i tracić czas. Zapraszamy już teraz!

1.
Kinderkraft Everyday 2W1 Bird
Wózek spacerowy parasolka do 25 kg KinderKraft
2.
Kinderkraft HELSI Deep Black
Wózek spacerowy parasolka do 25 kg KinderKraft
3.
ESPIRO MILOO 2W1 04 Luxury Green
Wózek spacerowy parasolka do 25 kg Espiro
4.
Lionelo Annet Plus Dreamin
Wózek spacerowy parasolka do 25 kg Lionelo
5.
Leclerc INFLUENCER Army Green
Wózek spacerowy parasolka do 25 kg Leclerc
6.
Bebetto Holland 2w1 04
Wózek spacerowy parasolka do 25 kg Bebetto
8.
KINDERKRAFT NEA 2w1 Nature Vibes
Wózek spacerowy parasolka do 25 kg KinderKraft
9.
Joie LITETRAX 4 AIR DLX SPACEROWY Shale
Wózek spacerowy parasolka do 25 kg Joie
10.
Easywalker Jackey Teal Green
Wózek spacerowy parasolka do 25 kg Easywalker

Dodaj opinie na forum