Wózek spacerowy do 700 zł

Wózek spacerowy do 700 zł, choć należy raczej do średniej półki cenowej, może osiągać całkiem ciekawe funkcje i cechować się wysoką jakością wykonania. Musimy tylko wiedzieć gdzie i jak szukać. Choć najprostszym wyjściem wydaje się pozostawienie siedziska spacerowego na dotychczas używanym do gondoli stelażu, szybko przekonamy się, że nie jest to najwygodniejsze wyjście. Nic więc dziwnego, że tylu rodziców zastanawia się, jaka spacerówka do 700 zł jest najlepsza.

Jeśli i Wy macie takie dylematy, trafiliście w odpowiednie miejsce! Opisujemy wszystkie cechy wózka, na jakie należy zwrócić uwagę przy zakupie. Podpowiadamy, na co można liczyć w zakładanym budżecie, a przede wszystkim – wskazujemy, jaki wózek spacerowy do 700 zł jest najlepszy.

Wózek spacerowy do 700 zł Ranking
Jaka Wózek spacerowy do 700 zł?
Ranking najlepszych >>>

Czym jest wózek spacerowy do 700 zł?

Niedawno upieczeni rodzice mogą w świecie wózków czuć się nieco zagubieni. Tymczasem okazuje się on stosunkowo prosty. Najczęściej zadawane pytanie brzmi, co to jest wózek spacerowy do 700 zł. Śpieszymy więc z odpowiedzią. Jest to po prostu rodzaj wózka dziecięcego, w którym maluszek może przyjąć siedzącą pozycję i jest przypięty pasami.

Wózek spacerowy do 700 zł
Wózek spacerowy do 700 zł – jaki wybrać? Ranking najlepszych i opinie

Drugie pytanie rodziców jest z tym bezpośrednio związane: kiedy można przesadzić niemowlę do spacerówki do 700 zł? Jeżeli posiada ona pozycję leżącą, nawet od początku można tak wozić, choć oczywiście dla najmłodszych niemowląt zalecamy gondolę. Najczęściej przesadzamy dziecko do wózka spacerowego do 700 zł między 6 a 10 miesiącem życia, kiedy siada już samodzielnie i zaczyna się niecierpliwić w wózku głębokim.

Zobacz też: Spacerówka do 400 zł

Jaki wózek spacerowy do 700 zł wybrać i kupić?

Skoro wiemy już, kiedy sięgnąć po najlepszy wózek spacerowy do 700 zł, pora opowiedzieć o tym, jakie mamy rodzaje spacerówek. Możemy wyróżnić trzy podstawowe typy:

  • Spacerówka z wózka 3w1 – duże, wygodne i wielofunkcyjne siedzisko dołączane do zestawu wraz z gondolą i stelażem wózka. To zwykle pierwszy wybór rodziców, którzy jednak szybko przekonują się, że ten wózek spacerowy do 700 zł jest dla nich niewygodny. Ma spore rozmiary i wagę, przez co trudno się go składa, ledwo mieści się w bagażniku miejskiego samochodu i nie ma mowy o wyniesieniu go wraz z dzieckiem po schodach.
  • Klasyczna spacerówka – wciąż posiada dość duże i wielofunkcyjne siedzisko, ale jednocześnie składa się do kompaktowych rozmiarów i łatwo ją włożyć do bagażnika czy wciągnąć po schodach, w drugim ręku trzymając dziecko.
  • Spacerówka – parasolka – rodzaj wózka spacerowego do 700 zł dedykowany dla starszych dzieci, które chodzą już samodzielnie i rzadko ucinają sobie drzemki, ale jednak na dłuższych trasach potrzebują wózka. Bardzo mała, kompaktowa i lekka.

Sprawdź też: Wózek spacerowy do 600 zł

Jaki wózek spacerowy do 700 zł jest najlepszy?

Przed zakupem musimy się zastanowić, czego właściwie oczekujemy i jaki wózek spacerowy do 700 zł jest najlepszy w naszej sytuacji. Może się okazać, że przy dobrych wiatrach zostanie on z nami nawet przez 3-3,5 roku, w zależności od chęci naszego dziecka do spacerów na własnych nóżkach. Właśnie dlatego warto zwrócić uwagę na takie kwestie, jak:

  1. Bezpieczeństwo,
  2. Wygoda,
  3. Jakość wykonania.

Bezpieczeństwo spacerówki do 700 zł

Najlepszy wózek spacerowy do 700 zł musi być bezpieczny dla naszego maluszka. Podstawą są sprawnie działające hamulce, które zapobiegają stoczeniu się wózka, gdy będziemy musieli na chwilę puścić prowadnicę. Oprócz nich, w bezpiecznej spacerówce do 700 zł powinny się także znaleźć pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa. Dzięki nim ruchliwy maluszek nie wymknie się nam na ulicę. Dodatkowym atutem będzie także pałąk z zabezpieczeniem między nóżkami dziecka, który zadziała nawet wtedy, gdy zapomnimy zapiąć pasy.

Jaki wózek spacerowy do 700 zł
Jaki wózek spacerowy do 700 zł wybrać i kupić?

Wygoda wózka spacerowego do 700 zł

Dobry wózek spacerowy do 700 zł musi być też wygodny, i to zarówno dla dziecka, jak i dla rodzica. Maluszek z pewnością doceni opuszczane oparcie, które pozwoli mu przyjąć leżącą pozycję podczas drzemki. Dużym atutem jest na pewno daszek z filtrami UV, jak również moskitiera i folia chroniąca przed deszczem oraz wiatrem. Zwróćmy też uwagę na podnóżek, gdyż stopy dziecka powinny mieć oparcie podczas jazdy.

Może Cię zainteresować: Spacerówka dla 2 latka

Ze strony rodzica o wygodzie decydują koła – im większe, tym cięższy wózek, ale też łatwo się go prowadzi. Najlepszy wózek spacerowy do 700 zł powinien posiadać także możliwość regulowania wysokości prowadnicy. Przyda się pojemny kosz na zakupy czy uchwyt na kubek, choć to raczej miłe dodatki, aniżeli punkty obowiązkowe na naszej liście. Dużym atutem jest również możliwość złożenia konstrukcji do niewielkich wymiarów i ciągnięcia na kółkach jak walizki. Rodzice mieszkający w blokach lub dużo jeżdżący samochodem powinni pomyśleć o ultralekkiej spacerówce do 700 zł, która może ważyć nawet mniej niż 8 kg.

Jakość wykonania wózka spacerowego do 700 zł

Chociaż nie znajdziemy go na górnej półce cenowej, dobry wózek spacerowy do 700 zł i tak może być solidnie wykonany. Koła powinny posiadać odpowiednią amortyzację, by dziecku jechało się komfortowo nawet po nierównym terenie. Stelaż oczywiście musi być solidny i stabilny. Jeśli natomiast chodzi o tapicerkę, wybierzmy dobrze wypełnioną, a jednocześnie wodoodporną, nieprzemakalną. I nie chodzi tylko o spacery w deszczu, ale też o to, by łatwo się czyściła. Przy ruchliwym maluszku nie unikniemy jej zabrudzenia.

Sprawdź również: Spacerówka do 300 zł

Gdzie kupić spacerówkę do 700 zł?

Z ofertą najlepszych wózków spacerowych do 700 zł przychodzi do nas wiele sklepów. mamy tu na myśli zarówno sprzedawców działających w Internecie, jak i tych stacjonarnych. U pierwszych możemy liczyć na lepszą cenę, jednak to zakupy na żywo pozwalają przetestować wózek przed podjęciem decyzji. Producenci podobnych rozwiązań to na przykład Joie, Kinderkraft, Chicco, Maxi-Cosi, Caretero, Espiro i inni.

Najlepszy wózek spacerowy do 700 zł
Najlepszy wózek spacerowy do 700 zł

Wózek spacerowy do 700 zł – opinie

Kiedy kupimy dobry wózek spacerowy do 700 zł, na pewno zauważymy różnicę. Nasze dziecko będzie spokojniejsze, chętniej wybierze się na spacer, bo będzie więcej widziało. To istna rewolucja dla całej rodziny, dlatego warto sięgnąć po podobne rozwiązania. A jak to było u Was? Na jaki model się zdecydowaliście i jak się sprawdził? Swoje opinie o wózkach spacerowych do 700 zł możecie pozostawić w sekcji komentarzy!

Wózek spacerowy do 700 zł / Ranking najlepszych

Nie macie czasu testować dziesiątek spacerówek, by wybrać tę, która Wam odpowiada? Zdajcie się na nas! Poniżej prezentujemy ranking najlepszych wózków spacerowych do 700 zł. Zapewniamy, że wszystkie uwzględnione w nim modele okażą się strzałem w dziesiątkę.

Dodaj opinie na forum