Spacerówka dla 5 miesięcznego dziecka

Rodzice pragną zawsze dla swojego dziecka jak najlepiej. Dlatego starają się wybierać dobre gadżety i zabawki, czy też akcesoria i meble odpowiednio dopasowane. Przykładem może być spacerówka dla 5 miesięcznego dziecka. Jak wiadomo pierwsze miesiące życia dziecka są bardzo ważne dla jego rozwoju. Dlatego nasz wózek musi cechować się wygodą, dobrej jakości materiałem, możliwością dopasowania go pod parametry dziecka. Ważne jest to, aby maluch mógł swobodnie podziwiać świat, to, co dzieje się wokół niego. W tym wieku rozbudza się już ciekawość świata. A my możemy wtedy cieszyć się miłymi chwilami z naszym dzieckiem, na świeżym powietrzu.

Dlatego zastanówmy się, jaka spacerówka dla 5 miesięcznego dziecka będzie odpowiednia. Na co zwrócić uwagę? Jakie powinna mieć parametry i dodatki? Ogólnie jaka powinna być? Gdzie najlepiej dokonać zakupu? Po więcej informacji zapraszamy poniżej, do naszego poradniku. Znajdziecie tu wiele przydatnych informacji, a na końcu także ranking najlepszych produktów. Sprawdźcie sami!

Spacerówka dla 5 miesięcznego dziecka Ranking
Jaka Spacerówka dla 5 miesięcznego dziecka?
Ranking najlepszych >>>

Jaką spacerówkę dla 5 miesięcznego dziecka wybrać i kupić?

Zapewne zastanawiacie się, jaka spacerówka dla 5 miesięcznego dziecka będzie najlepsza? Oczywiście to do nas należy wybór i ostateczna decyzja. My jednak możemy Wam podpowiedzieć, abyście zastanowili się, co jest Wam potrzebne i czego oczekujecie. A podczas zakupów warto sprawdzić dostępne modele, zwracając szczególną uwagę na:

  1. siedzisko,
  2. daszek,
  3. koła,
  4. bezpieczeństwo.
Spacerówka dla 5 miesięcznego dziecka
Spacerówka dla 5 miesięcznego dziecka / Ranking, cena, opinie

Siedzisko w spacerówce dla 5 miesięcznego dziecka

Każda spacerówka dla 5 miesięcznego dziecka zapewnia nam siedzisko, które powinno być dość szerokie, aby zapewnić swobodne ruchy dziecku. Do tego liczy się miły i miękki materiał. A także możliwość regulacji poziomu, czy to pion czy możliwość leżenia, co da dziecku wygodniejszy sen podczas spaceru. Dzieci w wieku 5 miesięcy jeszcze robią sobie popołudniowe drzemki. Powinniśmy mieć też wybór, czy siedzisko jest przodem czy tyłem do kierunku jazdy.

Polecamy: Wózek spacerowy 2w1

Daszek w spacerówce dla 5 miesięcznego dziecka

Warto także pamiętać, że spacerówka dla 5 miesięcznego dziecka posiada daszek, który ne powinien być dla nas obojętny. W końcu ma on służyć zarówno do ochrony dziecka przed słońcem, jak i przed deszczem czy wiatrem. Zwróćmy uwagę na jego wielkość oraz materiał wykonania. Musi być dość duży, by osłaniać dziecko, wykonany z wodoodpornego materiału, ale też takiego, który się nie nagrzewa. W końcu w Polsce różna jest pogoda. Warto zdecydować się na opcję wielostopniowej regulacji daszka. Wtedy w zależności od pogody, możemy regulować poziom, dostosowując go jak najlepiej do sytuacji panującej na dworze.

Koła w spacerówce dla 5 miesięcznego dziecka

W każdej spacerówce dla 5 miesięcznego dziecka znajdziemy również koła. To element, którego także nie należy lekceważyć. Dostępne są różne modele. Dlatego i koła mogą się nieco różnić. Przede wszystkim zacznijmy od ich ilości. Do wyboru mamy wózki, które oferują nam małe koła, da z tyłu i jedno obrotowe z przodu. Ten rodzaj jest bardzo miejski. A to ze względu na to, że drogi są zwykle bardzo równe, utwardzone i nie may żadnych problemów z przemieszczaniem się. Dzięki temu jest też lekki nasz gadżet w całości, idealnie sprawdza się w sklepach, jest łatwy w manewrowaniu. Choć niektórzy rodzice narzekają, że przez to jedno kółko z przodu gorzej im się wysiada czy wsiada do komunikacji miejskiej. Jednak to raczej kwestia gustu i preferencji.

Natomiast bardziej stabilna i nieco cięższa jest spacerówka dla 5 miesięcznego dziecka z czterema równymi kołami. Ten wózek dostosowany jest do różnych dróg, także tych nierównych np. żwirowych czy piaskowych. Ten model nada się także na wakacje, gdzie nie zawsze wiemy, jaki jest stan chodników. Ma mocne koła. Nieco większe, niż w modelach trójkołowych. Zwykle gumowe lub z pianki EVA. A także posiadają amortyzatory, dla zapewnienia większego komfortu dziecka podczas jazdy. Koła są łatwe w czyszczeniu.

Jaka spacerówka dla 5 miesięcznego dziecka
Jaka spacerówka dla 5 miesięcznego dziecka? Sprawdź!

Bezpieczeństwo w spacerówce dla 5 miesięcznego dziecka

Każda spacerówka dla 5 miesięcznego dziecka zapewnia nam także hamulce, zwykle jest on nożny dla zapewnienia bezpieczeństwa i szybkiej reakcji ze strony rodzica. Poza tym nic nam nie przeszkadza przy rękach. Hamulec, jednocześnie zabezpieczenie przy kołach sprawa, że mamy pewność, co do jakości i skuteczności. Teaki hamulec zapewnia nas, że wózek sam nie odjedzie. Nawet z górki. A także podczas korzystania ze środków komunikacji miejskiej, nasz maluch jest bezpieczny.

Zobacz także: Wózek spacerowy parasolka do 25 kg

Bezpieczeństwo to także zapewnienie 5-punktowych pasów bezpieczeństwa, których maluch sam nie odepnie. To dodatkowa ochrona przed wypadnięciem małego dziecka z wózka. A także ważne jest zabezpieczenie przed samoistnym złożeniem się gadżetu, co jest szczególnie niebezpieczne z dzieckiem w środku. Najlepiej, gdyby zabezpieczenie było podwójne.

Najlepsza spacerówka dla 5 miesięcznego dziecka

Jaka to najlepsza spacerówka dla 5 miesięcznego dziecka? Przede wszystkim jest ona dopasowana do naszych i dziecka potrzeb. Powinna cechować się wygodą, wytrzymałością, miękkim materiałem, ale też mocnymi kołami. Zarazem wózek nie powinien być ciężki. Sprawdźmy także materiał, czy jest łatwy w utrzymaniu czystości. Powinno nam się nim dobrze manewrować, a także powinniśmy mieć miejsce na małe zakupy czy na torbę dla akcesoriów dziecięcych. Regulowany może się nadać nawet na kilka najbliższych lat.

Gdzie kupić spacerówkę dla 5 miesięcznego dziecka?

Dobra spacerówka dla 5 miesięcznego dziecka jest do kupienia w sklepach stacjonarnych m. in. z akcesoriami dla dzieci. Warto wybrać taką opcję, gdyż wtedy na żywo możemy porównać modele, przetestować je, dotknąć, a nawet skorzystać z pomocy i rad ekspedientki. Choć możemy też dokonać zakupu w internecie, gdzie jest na prawdę duży wybór. Do znanych producentów możemy zaliczyć np. Kinderkraft, Lionelo, Caretero, Casatto, Colibro, Hauck, Bebetto i inni.

Najlepsza spacerówka dla 5 miesięcznego dziecka
Najlepsza spacerówka dla 5 miesięcznego dziecka

Cena spacerówki dla 5 miesięcznego dziecka

Ile może kosztować spacerówka dla 5 miesięcznego dziecka? Ceny są bardzo zróżnicowane. Wszystko zależy od producenta, jakości, dodatków,itd. Dlatego uważnie zwracajmy uwagę, na to, co nam oferują sklepy. Najtańsze modele zaczynają się już od około 300 zł. Natomiast droższe modele będą sięgać nawet ponad 1000 zł.

Sprawdź: Spacerówka od 0 miesięcy

Spacerówka dla 5 miesięcznego dziecka – opinie

Jaka spacerówka dla 5 miesięcznego dziecka jest godna uwagi? Jaką kupiliście Wy? Dlaczego zdecydowaliście się na taki model i czy możecie go polecić innym rodzicom? A może z jakiegoś nie jesteście zadowoleni? Na co warto zwrócić uwagę Waszym zdaniem? Czym powinna się charakteryzować dobra spacerówka dla 5 miesięcznego dziecka? Czekamy na Wasze opinie w sekcji komentarzy!

Spacerówka dla 5 miesięcznego dziecka / Ranking najlepszych

Każde dziecko zasługuje na wygodną jazdę wózkiem, na komfort związany z bezpieczeństwem. Dlatego też mamy dla Was małą podpowiedź, jakie akcesoria są godne uwagi. Zobaczcie nasz ranking najlepszych spacerówek dla 5 miesięcznego dziecka. W zestawieniu znajdziecie modele polecane przez innych rodziców, do tego każdy produkt jest w pełni opisany wraz z aktualną ceną. Dlatego już teraz zapraszamy Was do wyboru!

3.
Koetsi wózek dziecięcy wielofuncyjny 3w1 szary
Spacerówka dla 5 miesięcznego dziecka
4.
Caretero Colosus Dark Green
Spacerówka dla 5 miesięcznego dziecka Caretero
5.
Kinderkraft HELSI Deep Black
Spacerówka dla 5 miesięcznego dziecka KinderKraft
6.
Lionelo Annet Plus Concrete
Spacerówka dla 5 miesięcznego dziecka Lionelo
7.
Cybex Etu Plus Crunchy Red
Spacerówka dla 5 miesięcznego dziecka Cybex
8.
TAKO SUNLINE imperial MINI Wózek dla lalek 05
Spacerówka dla 5 miesięcznego dziecka
9.
Lionelo Annet Plus Dreamin
Spacerówka dla 5 miesięcznego dziecka Lionelo
10.
Moss nomadic dream - wózek 2w1
Spacerówka dla 5 miesięcznego dziecka

Dodaj opinie na forum